kurs-maturalny-język-polski-2018-Poznan

Kursy maturalne języka polskiego w Pracowni Literackiej

Jak co roku spieszę z pomocą wszystkim maturzystom w polonistycznej potrzebie. Jeśli boicie się egzaminu z języka polskiego, zapraszam na moje kursy. Razem powtórzymy najważniejsze zagadnienia (wiedzę dotyczącą epok i lektur “z gwiazdką”) oraz poćwiczymy wypowiedzi ustne i pisemne. W tym roku możecie wybierać spośród dwóch możliwości – standardowego kursu języka polskiego “Matura 2018” i ekspresowego kursu języka polskiego “Matura 2018”. Każda z tych propozycji jest odpowiedzią na inne przedmaturalne potrzeby. Wybierzcie tę, która spełni wasze oczekiwania.

Jeśli wolicie wolniejsze tempo pracy, chcecie nie tylko powtórzyć wiedzę, ale i poćwiczyć pisanie wypracowań maturalnych oraz wypowiedzi ustne, zapraszam na kurs standardowy. Zajęcia prowadzone są przez cztery miesiące (od 12.01.2018-27.04.2018) i odbywają się raz w tygodniu (piątek 19.15.-21.15).

Jeśli jednak od kursu oczekujecie intensywnej pracy, a wiedzę wolicie zdobywać w szybkim tempie, kurs ekspresowy został stworzony z myślą o Was. Odbędzie się on w drugim tygodniu ferii (19.02.2018-23.02.2018) i będzie trwał pięć dni, od poniedziałku do piątku. Podczas codziennych, trwających trzy godziny zajęć (9.00-12.15; w tym kwadrans przerwy) powtórzymy wiedzę związaną z epokami i omówimy najważniejsze lektury (“z gwiazdką”).

Zapraszam serdecznie na strony kursów (standardowy kurs języka polskiego “Matura 2018”, ekspresowy kurs języka polskiego “Matura 2018″). Tam znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

Zapraszam do zapisów i zadawania pytań w sprawie kursów – piszcie za pośrednictwem zakładki kontakt na stronie Pracowni, wysyłajcie maile rita.bakowska@gmail.com oraz dzwońcie pod numer 785 177 966. Do zobaczenia na kursach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *