Misja

Rozwijam literacką pasję dzieci i młodzieży, pokazuję im jak fascynujący jest świat tekstów oraz pomagam w nauce języka polskiego. Moja metoda? Autorskie warsztaty literackie, kursy kreatywnego pisania, pomysłowe korepetycje oraz zajęcia języka polskiego, które rozwijają wyobraźnię i inspirują.

Działam profesjonalnie, zawsze pamiętając o potrzebach ucznia. Dostarczam nieszablonowych rozwiązań, fascynuję, prowokuję, ale i wspieram w codziennych trudach. Z równym zaangażowaniem  (i humorem) tłumaczę zawiłości budowy zdania, jak i elementy angażującej opowieści. Opowiadam o pięknie literackich historii, pokazuję siłę słowa, uwrażliwiaam i otwieram. Słucham i mówię - w poczuciu wzajemnego szacunku i w inspirującej atmosferze. 

Uczniowie

Są różni. Niektórzy z nich uczą się w początkowych klasach szkoły podstawowej, a inni przygotowują się już do egzaminu dojrzałości. Niekiedy poznajemy się, bo potrzebują wsparcia w codziennej nauce języka polskiego (którego szczerze nie cierpią), czeka ich trudny sprawdzian lub egzamin. Czasami powód jest zupełnie inny - literatura już zdążyła ich zafascynować. Sami piszą i poszukują kursów pisania, które rozwiną ich pasję.  Czasem są zawieszeni pomiędzy tymi dwiema grupami i dopiero odkrywają świat tekstów, który ku ich zaskoczeniu (podczas zajęć literackich) okazuje się niezwykle ciekawą przestrzenią. Niektórzy z nich są cisi i skupieni, inni wciąż się śmieją i kochają zabawę. A ja - cóż - uwielbiam ich wszystkich!