matura-język-polski-kurs-Poznań-2018-aktualnosc

Kurs maturalny z języka polskiego – dlaczego warto się na niego zdecydować? Pięć powodów.

Wizja zbliżającego się (wielkimi krokami) egzaminu z języka polskiego w 2018 roku przeraża z pewnością wielu tegorocznych maturzystów. Braki w znajomości kanonu lektur czy problemy z wiedzą dotyczącą epok, to najczęściej wymieniane polonistyczne kłopoty. Z pomocą przychodzą kursy maturalne 2018 w Pracowni Literackiej – standardowy kurs maturalny języka polskiego oraz ekspresowy kurs maturalny języka polskiego. Dlaczego warto się na nie wybrać? Poznaj pięć powodów!

 • Naprawdę się uczysz
  Ile razy obiecywałeś/aś sobie, że tym razem wieczór na pewno spędzisz na nauce do matury z języka polskiego? Tymczasem w gąszczu sprawdzianów, zadań domowych czy codziennego zmęczenia nic z tego nie wyszło. Rezerwując czas na mój kurs wiesz, że na pewno spędzisz te godziny na powtarzaniu materiału z języka polskiego – nie grożą Ci rozpraszacze. Jedyne, co musisz zrobić, to dotrzeć na zajęcia. Ja odpowiadam za to, aby przyciągnąć Twoja uwagę i profesjonalnie omówić materiał. Uczysz się – po prostu i bez wymówek.
 • Korzystasz z mojego doświadczenia
  To Twoja pierwsza matura z języka polskiego. Ja zdałam ich już co najmniej kilka. Mam doświadczenia w przygotowywaniach do tego egzaminu, znam podstawę programową, systemy oceniania czy sam przebieg samego egzaminu – chętnie podzielę się tą wiedzą. Przychodząc na kurs, zyskujesz dostęp do mojego doświadczenia i pewność, że egzamin Cię nie zaskoczy.
 • Otrzymujesz autorskie materiały
  Opasłe repetytoria maturalne, internetowe strony z opracowaniami lektur i sprzeczne informacje, na które trafiasz, gdy próbujesz uczyć się do matury z języka polskiego 2018? Podczas moich kursów maturalnych korzystam z prezentacji – przejrzystych, zawierających najpotrzebniejsze, dobrze usystematyzowane informacje. Materiały trafiają do Ciebie – możesz z nich korzystać także w domu, drukować je i czytać. To wiele ułatwia, prawda?
 • Zyskujesz spokój i pewność siebie
  Najwięksi wrogowie dobrze zdanej matury z języka polskiego 2018 to nie tylko niewiedza, ale przede wszystkim stres i niepewność. Dzięki moim zajęciom zdobędziesz wiedzę, ale także podwyższysz pewność siebie. Chętnie podzielę się z tobą sprawdzonymi radami i sposobami na to jak dobrze wypaść na maturze i wybrnąć z nie najłatwiejszego tematu. Pamiętaj – nie obiecuję cudownych rad i sukcesu bez wysiłku (czyli wcześniejszej nauki). Wiem jednak, że odpowiednio skonstruowane zdanie, merytoryczny ton wypowiedzi czy pewne zwroty mogą skutecznie zjednać Ci przychylność (i wysoką punktację ze strony) komisji.
 • Powtarzasz w świetnej atmosferze
  Jeśli obawiasz się nudy i męczącej powagi, to zapewniam, że w Pracowni Literackiej króluje uśmiech i przyjazna atmosfera. Wystarczy rzut oka na opinie o moich zajęciach dostępne na profilu facebook Pracowni Literackiej, żeby zyskać dowód na to, że nie trafisz do nawiedzonej nauczycielki, która powtarza jak zaklęta “Słowacki wielkim poetą był”. Uważam, że dobry nastrój jest potrzebny, gdy chcemy się efektywnie uczyć. Gdy jesteś swobodny, więcej zapamiętujesz i osiągasz lepsze wyniki.

Pytania? Dodatkowe informacje o kursach? Skontaktuj się ze mną!
Do zobaczenia na kursach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *